Позакласні заходи


Позакласний захід «Хто Зверху?»
27 лютого 2017 року учні  вищого професійного училища у рамках тижня  циклової комісії природничо-математичних дисциплін відзначили позакласний захід з інформатики у форматі популярного телешоу «Хто зверху?»
Відповідь на питання багатьох століть і не одного покоління «Хто ж головніший – чоловік чи жінка?» шукали дві команди. Амбіціозні хлопці вважають, що дівчина і комп’ютер — речі несумісні, а вони, у свою чергу, хочуть довести, що наші хлопці в сучасному вирі науково-технічного прогресу можуть лише «сидіти» в соціальних мережах і грати в комп’ютерні ігри. Одним словом, представники кожної статі прагнули взяти верх над протилежною.  Протягом всіх конкурсів боротьба була завзятою, але  доля вирішила посміхнутися представникам чоловічої статі.
Позакласний захід «Інформаційне Поле Чудес»
16 березня 2016 року у Глухівському вищому професійному училищі відбувся захід з інформатики під назвою «Інформаційне Поле чудес». У конкурсі взяли участь кращі представники 2-х груп першого та другого курсів. Під час заходу учні розвивали свої особистісні якості та інтелектуальні здібності і максимально розкрили свої знання з інформатики.
Метою заходу було: в ігровій формі пригадати основні факти з історії розвитку ЕОМ; розвивати уміння та застосовувати отримані знання в нестандартних ситуаціях, розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення; виховувати інтерес до предмету, виховувати культуру поведінки і спілкування учасників. Учасники гри були активними, зацікавленими, чітко відповідали на завдання. Конкурс з вболівальниками пройшов в запеклій боротьбі за перемогу та залишив незабутні враження для присутніх на цьому заходу. Всі учасники були нагороджені солодкими призами та грамотами за участь у заході.
Вважаю, що проведення таких заходів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.
  • сценарій
  • презентація
Позакласний захід «Інфоманія»
8 квітня 2015 року  в ДНЗ "Глухівське вище професійне училище" в рамках тижня циклової комісії природничо-математичного спрямування відбувся позакласний захід "Інфоманія". Прийняли участь у цьому ток-шоу учні І курсу за професією "Кухар, кондитер".
Метою цього заходу було підвищити зацікавленість предметом інформатика, дати можливість перевірити знання учнів з основних термінів та понять інформатики  в ігровій формі; розвивати вміння співпрацювати; розвивати логічне мислення. Всі присутні отримали задоволення і мали змогу знайти  необхідну, досить цікаву і корисну для себе інформацію.
Позакласний захід «У чому полягає феноменальний успіх Білла Гейтса?»
Діяльність геніального бізнесмена та програміста Білла Гейтса змінила весь світ... Успіх мільярдера – це результат наполегливої праці та вміння спрямовувати її в потрібне русло.  В рамках тижня циклової комісії природничо-математичних дисциплін (13.03.2014) відбувся позакласний захід з інформатики «У чому полягає феноменальний успіх Білла Гейтса?», на якому ми намагалися разом з учнями 8 групи ОКН відповісти на поставлене питання.


Позакласний захід «Стів Джобс – людина легенда»
4 березня 2013 року в рамках тижня циклової комісії природничо-математичного спрямування відбувся позакласний захід "Стів Джобс – людина легенда", в якому прийняли участь учні ІІІ курсу за професією "Оператор комп’ютерного набору".
Стів Джобс – людина-легенда, яка зробила справжній переворот в історії комп’ютерної індустрії. Про його жорсткий характер, безкомпромісність та безмежний потенціал складають легенди. А послідовники та шанувальники Джобса досі не можуть отямитись від повідомлення про його смерть. 
Дізнатися про те, як Стів Джобс перетворив звичайну мрію на найдорожчий бренд у світі та багато іншого, допомогли учасники цього заходу.

1 коментар: